prijs en beschikbaarheid

Informatie
& reserveringen
+33 2 51 33 05 05
Maandag > Vrijdag 9:00 - 19:00 | Zaterdag 9u-12.30u / 14u-17u

Entertainment program Le Domaine de Beaulieu

2018 Seizoen

Wednesday 4 th July 2018

10:00-11:30 : KIDS CLUB

2:00-3:30 : Colour scavenger hunt

6:30-7:15 : Mini disco

Thursday 5th July 2018

10:00-11:30 : Kids club

2:00-3:30 : An activity with Tipy

6:30-7:15 : Mini Disco

Friday 6 th July 2018

10:00-11:30 : Kids club

2:00-3:30 : A game- Waterwall

4:00 / 8:00 : Football World Cup

6:30-7:15 : Mini Disco

Saturday 7th July 2018

4:00 / 8:00 : Football World Cup
6:30      : Mussels and french fries evening in the restaurant 

Sunday 8th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB & FACE PAINTING
12H30 WELCOME DRINK
14H-15H00 PING PONG
18:30-19:15 mini disco/theatER
AMAURY AND ELODIE

Monday 9th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 VOLLEY BALL
18:30-19:15 mini disco/theatER
RECH JUNIORS

Tuesday 10th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 FOOTBALL
18:30-19:15 mini disco/theatER
FOOTBALL/DANCE

Wednesday 11th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 SPLASH BINGO
18:30-19:15 mini disco/theatER
FOOTBALL

Thursday 12TH July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 BASKET BALL
15H-17H tHE BIG CHALLENGE
18:30-19:15 mini disco/theatER
CAMPING ENTERTAINMENT

Friday 13 July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
SHOW
14H-15H00 boules
18:30-19:15 mini disco/theatER
CABERET

Saturday 14th July 2018

EVERY SATURDAY MUSSELS AND FRENCH FRIES DINNER (BOOKING AT THE RESTAURANT)

 FIREWORKS NIGHT AT SAINT GILLES AND AT SION SUR L'OCEAN

Sunday 15th July 2018
10 -11:30 AM: BIOCHEF & FACE PAINTING
12:30 AM : WELCOME DRINK
2 - 3 PM : FOOTBALL TOURNAMENT
5 PM : WORLD CUP FINAL
6.30 - 7.15 PM : FOOTBALL QUIZ
9.15 PM PARTY
Monday 16th July 2018
10 -11:30 AM : CHOCOLATE CLOWN
10 AM : SCUBA DIVING (PAY)
2 - 4 PM : PING PONG TOURNAMENT 
2.30 PM : THE BIG CHALLENGE (PAY)
2 - 6 PM : PETANQUE EVENING (PAY)
6.30 - 7.15 PM : MINI DISCO/tHEATRE & BLIND TEST
9.15 PM : HERMAN
Tuesday 17th July 2018
10-11:30 AM : CHILDREN'S THEATRE
10-11 AM: REVEIL AQUATIQUE 
2 - 4 PM : VOLLEY BALL & TENNIS 
4.30 PM : CANOEING (PAY)
9.15 PM : SHOW "OHANNA"
Wednesday 18th July 2018
10-11:30 AM : KIDS CLUB
10-11 AM : REVEIL AQUATIQUE 
2 - 4 PM: BASKET BALL 
3 PM : PAINTBALL THE BIG CHALLENGE (PAY)
6.30 - 7.15 PM: MINI DISCO/THEATRE & BLIND TEST SPECIAL 80'S
9.15 PM : KARAOKE DANCE
Thursday 19TH July 2018
10-11:30 AM : KIDS CLUB
2 - 3 PM : TREASURE HUNT
6.30-7.15 PM : kIDS TALENT SHOW
9.15 PM : CAMPSITE ENTERTAINMENT-DISCO
Friday 20TH July 2018
10-11:30 AM : KART OVERBOARD
10-11 AM : REVEIL AQUATIQUE 
2 - 5 PM : TABLE FOOTBALL TOURNAMENT 
3 PM : SHOW
6.30 - 7.15 PM : MINI DISCO/ THEATRE
5.30 - 6.30 PM : ZUMBA (TERRASSE BAR)
9.15 PM: IAN SCOTT

Zondag 22 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00-18:00 : X-TREM
14:00       : KINDER BASKETBAL
21:15       : TRACKLIST
Maandag 23 Juli 2018
10:00-12:30 : SPEL (BAR)
10:00       : DUIKEN (BETALEN)
14:00       : OLYMPISCHE SPELEN IN KOPPELS
21:15       : SHOWYS
Dinsdag 24 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : VOETBAL & KINDER VOETBAL
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:00       : MASTER CHEF
21:15       : LOTO
Woensdag 25 Juli 2018
10:00-11:30 : BIOCHEF
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00-16:00 : SCHAT JACHT
15:00       : PAINTBAL DE GROTE UITDAGING (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
18:30-19:30 : BLINDE TEST VERSIE 80'S
21:15       : BANC D'ESSAI
Donerdag 26 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
14:00-15:00 : PING PONG & KINDER PING PONG
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : MAESTRIAS
Vrijdag 27 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00-18:00 : F1 SIMULATIE
14:00       : VOLLEYBAL 
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
18:30-19:30 : BLINDE TEST VERSIE FILMS & SERIES 
21:15    

Zaterdag 28 Juli 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)

Zondag 29 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00-18:00 : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : LADY SWING  

Maandag 30 Juli 2018
10:00-12:00 : DE GROTE UITDAGING (BETALEN) (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
10:00-11:30 : KIDSCLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : BASE-BAL
18:30-19:30 : ALGEMENE KENNIS QUIZ (PRIJS TE WINNEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       : IAN SCOTT

Dinsdag 31 Juli 2018
10:00-11:30 : GO KARTING
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : LOUP GAROU
14:00-15:30 : KIDS CLUB
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : TROPICAL SHOW

Woensdag 1 AUGUSTUS 2018
10:00-11:00 : BOOSTER ELECTRIKS
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00-16:00 : MOLKI ET PALET
15:00       : PAINTBAL DE GROTE UITDAGING (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
18:30-19:30 : ALGEMENE KENNIS QUIZ (PRIJS TE WINNEN)
21:15       : SABOR LATINO

Donderdag 2 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
14:00       : BOULES (INSCHRIJVEN EN BETALEN AAN DE BAR) (PRIJS TE WINNEN)
14:00-15:00 : SCHATTEN JACHT
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : DISCO

Vrijdag 3 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : CIRCUIT BILLE
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00       : BASKETBAL
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : FORCE JAZZ

Zaterdag 4 AUGUSTUS 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)
Zondag 5 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00-18:00 : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : LOS SHAMANES
Maandag 6 AUGUSTUS 2018
10:00-12:00 : DE GROTE UITDAGING (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
10:00-11:30 : BIOCHEF
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : LOUP GAROU
14:00       : SCHATTEN JACHT (KIDSCLUB)
18:30-19:30 : ALGEMENE KENNIS QUIZ (PRIJS TE WINNEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       : CABARET PRESTIGE
Dinsdag 7 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : GO KARTING
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : OLYMPISCHE SPELEN (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : SHOWYS
Woensdag 8 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : SCHMINKEN EN BALONNEN KUNSTENAAR
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : SHOW VOOR KINDEREN "VALLEE DES TALENTS"
14:00-16:00 : TENNIS EN VOLLEYBAL
15:00       : PAINTBAL DE GROTE UITDAGING (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : JOHNNY
Donderdag 9 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
14:00       : BOULES (INSCHRIJVEN EN BETALEN AAN DE BAR) (PRIJS TE WINNEN)
14:00-15:00 : VOETBAL
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : BINGO
Vrijdag 10 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : CLOWN CONFETTI 
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00       : ULTIEME FRISBEE
18:30-19:30 : BLINDE TEST VERSIE ROCK (PRIJS TE WINNEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : EASY POP

Zaterdag 11 AUGUSTUS 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)

Zondag 12 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00       : BASKETBAL
14:00       : X-TREM
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : TRACKLIST

Maandag 13 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : TOURNICOUETTE
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : VOETBAL
18:00       : MASTERCHEF
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       : MAESTRIAS

Dinsdag 14 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : BOOSTER ELECTRICS
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
14:00       : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : AMAURY ET ELODIE

Woensdag 15 AUGUSTUS 2018
10:00-12:00 : DE GROTE UITDAGING (INSCHRIJVEN EN BETALEN BIJ DE BAR)
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
14:00       : ULTIMATE FRISBEE
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : KARAOKE DANCE

Donderdag 16 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : SCHATTEN JACHT
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : DISCO AVOND

Vrijdag 17 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00       : MOLKI ET PALET
17:30       : ZUMBA
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : HERMAN

Zaterdag 18 AUGUSTUS 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)
22:00-1:00  : DISCO AVOND

Zondag 19 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:00 : BIOCHEF
12:30       : WELKOMST DRANKJE
16:00-18:00 : BASKETBAL
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : REACH JUNIORS (CIRCUS)

Maandag 20 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : GROTE HOUTEN SPELLEN
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
16:00-18:00 : VOETBAL TOERNOOI
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       :BANC D'ESSAI (CONCERT)

Dinsdag 21 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : OVERBOARD KART
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
16:00-18:00 : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : FOAM AVOND

Woensdag 22 AUGUSTUS 2018
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
14:00       : BOULES (INSCHRIJVEN EN BETALEN AAN DE BAR)
14:00-18:00 : GIANT DART
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
18:30-19:15 : BLIND TEST (AAN DE BAR)
21:15       : OHANNA (CONCERT)

Donderdag 23 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : SCHATTEN JACHT
16:00-18:00 : MOLLKY EN VENDEEN PALET
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : LOTO

Vrijdag 24 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
16:00-18:00 : VOETBAL TOERNOOI
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
18:30-19:15 : BLINDE TEST FILM MUZIEK
21:15       : TRIO L'J (CONCERT)

Zondag 26 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB 
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
16:00-18:00 : PING-PONG TOERNOOI
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : TROPICAL SHOW 
Maandag 27 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:30 : GROTE HOUTEN SPELLEN
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:00-18:00 : BASKETBAL 
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : AMAURY ET ELODIE (CONCERT)
Dinsdag 28 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB 
10:00-11:00 : AQUA GYM
16:00-18:00 : VOLLEYBALL
16:30       : CANOEN (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
Woensdag 29 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM  
10:00-11:30 : BOOSTER ELECTRIKS
14:00       : BOULES TOERNOOI (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : KARAOKE DANCE
Donderdag 30 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:00-18:00 : MOLLKY EN VENDEEN PALET
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15     : LOTO
VRIJTAG 31 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
16:00-18:00 : WATER POLO
18:30-19:15 : MINI DISCO
21:30       : DISCO AVOND (AU BAR)
2017 Seizoen

Zondag 9/07

  • 10:00 kids club
  • 10:00 aquagym
  • 12:30 welkoms drink
  • 15:00 ping pong
  • 19:30 Spelletjes voor de tieners
  • 21:30 Amaury et Elodie

Maandag 10/07

  • 10:00 Charly Clown
  • 10:00 Duik initiatie
  • 13:45 Bomen parcours
  • 15:00 Schminken
  • 21:30 Cabaret prestige

Dinsdag 11/07

  • 10:00 Aquagym
  • 14:00 Petanque toernooi
  • 16:10 Kano varen
  • 19:30 Minidisco
  • 21:30 Banc d'essai

Woensdag 12/07

  • 10:00 kids club
  • 10:00 aquagym
  • 15:00 Schminken
  • 15:00 paintball
  • 21:30 Quiz

Donderdag 13/07

  • 10:00 Booster
  • 10:00 Duik initiatie
  • 15:00 Voetbal toernooi
  • 17:30 Zumba
  • 19:30 Minidisco
  • 21:30 Hermann

Vrijdag 14/07

  • 10:00 Kart/Go-Cars
  • 10:00 Aquagym
  • 15:00 Ganzen spel
  • 21:30 Vuurwerk

Zaterdag 15/07

  • 10:00 Duik initiatie

Zondag 23 juillet 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Kids Club
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Masterchef (via inschrijving)
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Iann Scott

Maandag 24 juillet 2017

  • 10:00h : Gibrouille et Tournic
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Kids Club
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Circofolies

Dinsdag 25 juillet 2017

  • 10:00h : Schminken
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Basketbal toernooi ( vanaf 12 jaar)
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 21:30h : Karaoké Just Dance

Woensdag 26 juillet 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 21:30h : Lady Swing

Donderdag 27 juillet 2017

  • 10:00h : Boosters
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Club
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:00h : schminken
  • 20:30h : Minidisco
  • 21:00h : Verkleed party

Vrijdag 28 juillet 2017

  • 10:00h : Kart
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach Volley (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Kids Club
  • 21:30h : Lee Roy King

Zaterdag 29 Juillet 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 30 Juli 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Biochef
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Lady & Gentleman

Maandag 31 Juli 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 19:30h : Minidisco
  • 21:30h : Showys

Dinsdag 1 Augustus 2017

  • 10:00h : Maquillage
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Kids Club
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Transformistes Maestrias

Woensdag 2 Augustus 2017

  • 10:00h : Showkids
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 21:30h : Karaoke Just Dance

Donderdag 3 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Beachvolley ( vanaf 12 jaar)
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:00h : Loto

Vrijdag 4 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Basketball toernooi(vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Maquillage
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Tracklist

Zaterdag 5 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 6 Augustus 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Charly Clown
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 17:30h : Zumba
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Antigravity

Maandag 7 Augustus 2017

  • 10:00h : Schminken
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Mini voetbal
  • 15:00h : Capture the flag
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Iann Scott

Dinsdag 8 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach volleyball
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 18:30  : Masterchef
  • 21:30h : lady Swing

Woensdag 9 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids club
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Quiz
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Duo ALysa

Donderdag 10 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Basketball
  • 15:00h : Kids club
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 21:30h : Quiz

Vrijdag 11 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Schminken
  • 15:00h : Kids Sport
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Six All

Zaterdag 12 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 13 Augustus 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Gibrouille & Tournic
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Kids club
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Lee roy king

Maandag 14 Augustus 2017

  • 10:00h : Biochef
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Tafelvoetbal
  • 15:00h : Peking express
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Hermann

Dinsdag 15 Augustus 2017

  • 10:00h : Ballonnen Spektakel
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach volleyball
  • 15:00h : Ballonnen spekakel 'The show'
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 19:30  : Minidisco
  • 21:30h : Karaoke just dance Disco

Woensdag 16 Augustus 2017

  • 10:00h : Grand défi Lasergame
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Quiz
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Showys

Donderdag 17 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Basketball
  • 15:00h : Schattenzoektocht
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:00h : Bingo

Vrijdag 18 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Football Chinois
  • 15:00h : Kids Sport
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Stars de demain

Zaterdag 19 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 20 Augustus 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Kids club
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : UNO
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Amaury et Elodie

Maandag 21 Augustus 2017

  • 10:00h : schminken
  • 10:00h : schattenzoektocht
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Tafelvoetbal
  • 15:00h : Peking express
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : césar le clown

Dinsdag 22 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach volleyball
  • 15:00h : gezelschapsspelletjes
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 19:30  : Minidisco
  • 21:30h : Karaoke just dance Disco

Woensdag 23 Augustus 2017

  • 10:00h : kids club
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Quiz
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Cabaret prestige

Donderdag 24 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : chinees voetbal
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Basketball
  • 15:00h : maquillage
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:00h : mini disco
  • 21:30h : QUIZZ

Vrijdag 25 Augustus 2017

  • 10:00h : Kart
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Kids club
  • 15:00h : Kids Sport
  • 19:30h : Apéro quiz
  • 21:30h : Jack pote

Zaterdag 26 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Sunday 27th August 2017

  • 10   am : Kids club
  • 12:30pm : Welcome Drink
  • 3    pm : Ping Pong Tournament (from 12 years)
  • 9:30 pm : Lady & Gentleman

Monday 28st August 2017

  • 10   am : Scuba Diving (on registration)
  • 10   am : Streching
  • 2:15 pm : Accrobranche (on registration)
  • 3    pm : Chasse aux trésors
  • 7    pm : Min disco
  • 9:30 pm : soirée cocktail

Tuesday 29th August 2017

  • 10   am : Kids Club
  • 3    pm : Beachvolley
  • 4:10 pm : Canoës (on registration)
  • 7:30 pm : Apéro quizz
  • 9    pm : Lotto

Wednesday 30th August 2017

  • 10   am : Aquagym
  • 2    pm : Pétanques ( on registration)
  • 3    pm : Paintball (on registration)
  • 7    pm : Mini disco
  • 9:30 pm : Soirée cocktail

Thursday 31th August 2017

  • 10   am : Kids club
  • 3    pm : Basketball
  • 7:30 pm : mini disco
  • 9:30 pm : Ouizz

Friday 1th September 2017

  • 10   am : Aquagym
  • 3    pm : football
  • 9:30 pm : soirée cocktail

Saturday 2th september 2017

  • 10  am : Scuba diving ( on registration)

 

 

5 GOEDE REDENEN OM EEN CHADOTEL CAMPING TE KIEZEN

Gestion de la page en cours