destination bestemmingen fleche-bas séparateur calendrier Aankomst fleche-droite vertrek  séparateur personnes fleche-bas zoeken

Informatie
& reserveringen
+33 2 51 33 05 05
Maandag > Vrijdag 9:00 - 12:00 / 14:00 - 17:00

Entertainment program Le Domaine de Beaulieu

2019 Seizoen
Tuesday 2nd July 2019 - Friday 5th July 2019
 
Tuesday 2nd July 2019
10:30-12:00 : KIDS CLUB
04:00       : PING PONG GAMES
04:15       : CANOEING (PAY)
09:00       : KARAOKE NIGHT + JUST DANCE
 
Wednesday 3rd July 2019
10:30-12:00 : KIDS CLUB 
02:30       : PAINTBALL (PAY)
16:00       : FOOTBALL GAMES
18:30       : APERITIF QUIZZ
 
Thursday 4th July 2019
10:30-12:00 : KIDS CLUB
05:00       : MOLKI + DISC 
09H15     : NIGHT DANCE 
 
Friday 5th July 2019
10:30-12:00 : KIDS CLUB
04:00       : BASKETBALL GAMES
09:15       : CONCERT : ELLE AND NICO
 

Zondag 07Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE 
10H30-12H00 : KIDS CLUB
12H30       : WELKOMSDRANKJE 
15H00       : PING PONG TOERNOOI +12JAAR( REGESTREREN BIJ DE BAR)
15H00       : KIDS CLUB 
18H00       : WISSELDAG
21H30       : DUO SUNSHINE

Maandag 08 Juli 2019

10H30-12H00 : KIDS CLUB
14H00       : LE GRAND DEFI ( KLIMBOS, TEGEN BETALING)
16H00       : HANDBALL TOURNOOI +12JAAR ( REGESTREREN BIJ DE BAR)
18H30       : MINI DISCO AND QUIZZ AT THE BAR  
21H30       : RECH JUNIORS

Dinsdag 09 Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KIDS CLUB
16H00       : BASKETBALL TOUNAMENT +12YEARS ( REGESTREREN BIJ DE BAR)
16H15       : CANOE DU MARAIS ( RESERVEREN BIJ DE RECEPTIE, TEGEN BETALING)
18H00       : QUIZZ KIDS CLUB  
21H00       : KARAOKE

Woensdag 10 Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H00-12H00 : ORELIE BALLOON ( VOORSTELLING, GROOT PODIUM)
14H30       : LE GRAND DEFI ( PAINTBAL, TEGEN BETALING)
15H00       : PETANQUE TOURNOOI  ( REGESTREREN EN BETALEN BIJ DE BAR)
18H00       : MINI DISCO  
21H30       : JOHNNY

Donderdag 11 Juli 2019

10H30-12H00 : KIDS CLUB
16H00       : SPEURTOCHT ZOEK DE SCHAT ( ALLE LEEFTIJDEN) 
21H30       : LOTO

Vrijdag 12 Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KIDS CLUB + TIENERS
14H45-17H00 : LE GRAND DEFI ( LASERGAMEN)
16H00       : GEVANGENISBAL VOOR IEDEREEN
21H30       : DUO MELISSE

zondag 14 juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE 
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
12H30-13H30 : WELKOMSDRANKJE (RECEPTIE)
16H00-17H30 : PING PONG TOERNOOI +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORTS (4 TOT 12 JAAR) 
18H00-18H45 : GEZELSCHAPSPEL (DE WEERWOLVEN VAN WAKKERDAM)
23H00       : VUURWERK (OP HET STRAND VAN SAINT-GILLES)

maandag 15 juli 2019

9H00-10H00  : DUIKEN (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
10H30-12H00 : DRONE PARTY
16H00-17H30 : VOETBAL (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORTS (4 TOT 12 JAAR) 
18H00-19H00 : CABARET VOOR KINDEREN (SPECTACLE)
21H30-23H30 : CABARET PRESTIGE (SPECTACLE)

dinsdag 16 juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
10H30-12H00 : BOOSTERSELECTRIKS
16H00-17H30 : BASKETBALL (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORTS (4 TOT 12 JAAR) 
16H30       : CANOES DU MARAIS 
17H00-18H00 : ZUMBA (TERRAS BIJ DE BAR)
18H00-18H45 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
18H00-18H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : IAN SCOTT (CONCERT)

woensdag 17 juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H00-12H00 : GRIBOUILE EN TOURNICOUETTE (SPECTACLE ENFANT)
14H00-18H00 : PETANQUE TOURNAMENT (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING) 
21H30-23H30 : COUNTRY (SPECTACLE)

donderdag 18 juli 2019

9H00-10H00  : DUIKEN (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
16H00-17H30 : BEACH VOLLEY (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR) 
16H00-17H30 : KIDS SPORTS (4 TOT 12 JAAR)
18H00-18H45 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
18H00-18H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)  
21H30-23H30 : TRACKLIST (CONCERT)

vrijdag 19 juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
12H00-12H30 : WEKELIJKSE FOTO (BIJ DE BAR)
15H00-17H00 : XTREM 5D 
16H00-17H30 : MOLKI EN PALET VENDEEN
16H00-17H30 : KIDS SPORTS (4 TOT 12 JAAR) 
18H00-18H45 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
18H00-18H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : ALLES IS MOGELIJK OP VRIJDAG

zondag 21 Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE 
10H00-12H00 : ORELIE BALOON (SCHMICK en BALON)
10H30-12H00 : TENNIS
12H30-13H30 : WELKOMESDRANKJE
14H00-18H00 : PETANQUE TOERNOOI OM ELKAAR TE LEREN KENNEN (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
15H00-16H00 : KIDS CLUB (4-12 JAAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORTS MULTI-SPORT (4-12 JAAR)
18H00-19H00 : MINI DISCO (KIDS CLUB) 
21H30       : SHOWYS

maandag 22 Juli 2019

9H00-10H00  : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (RESERVEREN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H30-10H00  : MORNING GYMNASTICS
10H30-12H00 : PEDAAL KARTEN
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4-12 JAAR)
16H00-17H30 : BASKETBAL (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORTS ZANDKASTEEL BOUWEN (4-12 JAAR) 
21H30-23H30 : SCHUIM PARTY

dinsdag 23 Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4-12 JAAR)
15H00       : REMORQUE MULTIFUN
16H00-17H30 : PING PONG (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00       : CANOES DU MARAIS 
18H00-19H00 : MINI DISCO (KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : KARAOKE, JUST DANCE EN DISCO AVOND
 
woensdag 24 Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H00-12H00 : CHOCOLAT LE CLOWN 
10H30-12H00 : TENNIS (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
14H00-16H00 : PETANQUE TOERNOOI VOOR KINDEREN
14H00-18H00 : PETANQUE TOERNOOI (INSCHRIJVEN EN BETALEN BIJ DE BAR) 
21H30-23H30 : MAESTRIAS

donderdag 25 Juli 2019

9H00-10H00  : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (RESERVEREN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
10H00-12H00 : OLYMPISCHE SPELEN MET HET GEZIN
14H00-17H00 : OLYMPISCHE SPELEN MET HET GEZIN 
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)  
21H30-23H30 : LOTO

vrijdag 26 Juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : GIGANTISCH BILLARD VOETBAL (TERRAIN DE TENNIS)
12H30-13H00 : WEEKELIJKSE FOTO'S (AT THE BAR)
14H45-17H00 : LASER TAG (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : BILLARD EN TAFELVOETBAL (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)  
18H00-19H00 : MINI DISCO (KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : AURELIE JIEFF

zaterdag 27 juli 2019

21H30-24H00 : VERKLEED FEEST BIJ DE BAR (DEGENE MET HET BESTE KOSTUUM KRIJGT EEN PRIJS)

zondag 28 juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE 
10H00-12H00 : BIO CHEF +10JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
10H30-1300  : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
12H30-13H30 : WELKOMSDRANKJE
16H00-17H30 : PING PONG +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (FOOTBALL)
18H00-19H00 : APERO QUIZZ 
21H30       : MASTERS OF DANCE

maandag 29 juli 2019

9H00-10H00  : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, BETAALD)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK
10H30-12H00 : DRONES PARTY OP HET TENNISVELD
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
14H00       : LE GRAND DEFI AU PARC (KLIMBOS)
16H00-17H30 : BEACH VOLLEYBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (KABELBAAN) 
21H30       : ANTIGRAVITY (MUZIEK)

dinsdag 30 juli 2019

9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : BOOSTERS ELEKTRIKS
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
16H00-17H30 : WATERSPEL -12JAAR (TENNISVELD) 
16H00-17H30 : VOETBAL 12+JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00       : CANOES DU MARAIS 
18H00-18H45 : MINI DISCO (KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : HERMAN LE MAGICIEN

woensdag 31 juli 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
14H00-18H00 : PETANQUE TOERNOOI (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING) 
14H30       : LE GRAND DEFI AU PARC (PAINTBAL)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (VOETBAL)
17H00       : ZUMBA NAAST HET ZWEMBAD
21H30       : MUSIC BOX

donderdag 1 augustus 2019

9H00-10H00  : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, BETAALD)
9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)  
16H00-17H30 : MOLKI ET PALET 12+JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (BASKETBAL)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)  
21H30-23H30 : DISCO AVOND

vrijdag 2 augustus 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : GIGANTISCH BILLARD VOETBAL (TENNISVELD)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
12H30-13H00 : WEEKELIJKSE FOTO (BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : TOUZTREKKEN 12+JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)  
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (ULTIMATE FRISBEE)
18H00-18H45 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
21H30-23H30 : TROPICAL SHOW

zondag 4 augustus 2019
9H30-10H00  : AQUA MOVE 
10H30-1300  : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
12H30-13H30 : WELKOMESDRANKJE 
16H00-17H30 : PING PONG +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (VOETBAL)
16H00-20H00 : REMARQUE MULTI-FUN
18H00-18H45 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
18H00-19H00 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30       : MASTERS OF DANCE
 
maandag 5 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK
10H30-12H00 : BOSSPELLEN (OP HET PETANQUE VELD)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
14H00       : LE GRAND DEFI BIJ HET PARC (KLIMBOS)
16H00-17H30 : BEACH VOLLEYBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (KABELBAAN) 
19H00-20H00 : VOETBAL EN JIB (BIJ DE BAR)
21H30       : SCHUIMPARTY
 
dinsdag 6 augustus 2019
9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : PEDAAL KARTS
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
16H00-17H30 : WATER SPEL -12JAAR (TENNIS VELD) 
16H00-17H30 : BASKETBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00       : CANOES DU MARAIS 
17h00     : ZUMBA (NAAST HET ZWEMBAD)
18H00-19H00 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : KARAOKE EN JUST DANCE AVOND
 
woensdag 7 augustus 2019
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H00-12H00 : ORELIE BALLOON (BALLOON EN SCHMINK)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
14H00-18H00 : TOERNOOI PETANQUE (INSCHRIJVEN EN BETALEN BIJ DE BAR) 
14H30       : LE GRAND DEFI BIJ HET PARC (PAINTBALL)
21H30       : LADY SWING
 
donderdag 8 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK 
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
16H00-17H30 : VOETBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (PETANQUE)
18H00-19H00 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)  
21H30-23H30 : IAN SCOTT
 
vrijdag 9 augustus 2019
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KARTS OVERBOARD ELECTRIKS (TENNIS VELD)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
12H30-13H00 : WEEKELIJKSE FOTO'S (BIJ DE BAR)
14H45-17H00 : LASERTAG OP DE CAMPING (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : MOLKI ET PALET +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR) 
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (ULTIMATE FRISBEE)
21H30-23H30 : LOTTO
 
zaterdag 10 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
19H00-20H00 : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
21H30       : VERKLEED PARTY
 

zondag 11 augustus 2019
9H30-10H00  : AQUA MOVE 
10H30-1300  : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
12H30-13H30 : WELKOMESDRANKJE 
16H00-17H30 : PING PONG +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (VOETBAL)
18H00       : MASTER CHEF
18H00-18H45 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
18H00-19H00 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30       : LOS SHAMANES

maandag 12 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK
10H30-12H00 : DRONE PARTY (OP HET TENNIS VELD)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
14H00       : LE GRAND DEFI BIJ HET PARC (KLIMBOS)
16H00-17H30 : HANDBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (KABELBAAN) 
19H00-20H00 : TAFELVOETBAL EN DARTEN (BIJ DE BAR)
21H30       : MAESTRIAS

dinsdag 13 augustus 2019
9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : BOSSPELLEN (OP HET PETANQUE VELD)
16H00-17H30 : WATER SPEL -12JAAR (TENNIS VELD) 
16H00-17H30 : BASKETBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00       : CANOES DU MARAIS 
18H00-19H00 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : SHOWYS

woensdag 14 augustus 2019
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H00-12H00 : GRIBOUILLE ET TOURNICOUETTE
14H00-18H00 : TOERNOOI PETANQUE (INSCHRIJVEN EN BETALEN BIJ DE BAR) 
14H30       : LE GRAND DEFI BIJ HET PARC (PAINTBALL)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR
21H30       : ALLES MAG OP WOENSDAG

donderdag 15 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK 
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
16H00-17H30 : VOETBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (PETANQUE)
18H00-19H00 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)  
21H30       : AVOND BIJ DE BAR
22H30       : VUURWERK (OP HET STRAND VAN BRETIGNOLLES SUR MER)

vrijdag 16 augustus 2019
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : GIGANTISCH BILJARD VOETBAL (TENNIS VELD)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
12H30-13H00 : WEEKELIJKSE FOTO'S (BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : TAFELVOETBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR) 
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (ULTIMATE FRISBEE)
18H00       : CABARET ENFANT
21H30-23H30 : CABARET PRESTIGE

zaterdag 17 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
19H00-20H00 : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
21H30       : VERKLEED PARTY

zondag 18 augustus 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE 
10H30-1300  : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
12H30-13H30 : WELKOMSDRANKJE 
15H00       : XTREM 5D
16H00-17H30 : PING PONG +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (VOETBAL)
18H00-18H45 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
18H00-19H00 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30       : DISCO AVOND

maandag 19 augustus 2019

9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK
10H30-12H00 : BOSSPELLEN (OP HET PETANQUE VELD)
11H00       : ZUMBA
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR)
14H00       : LE GRAND DEFI BIJ HET PARC (KLIMBOS)
16H00-17H30 : VOLLEYBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (KABELBAAN) 
19H00-20H00 : TAFELVOETBAL EN DARTEN (BIJ DE BAR)
21H30       : RECH JUNIOR

dinsdag 20 augustus 2019

9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : SKELTEREN 
16H00-17H30 : KIDS SPORT (TENNIS VELD) 
16H00-17H30 : BASKETBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00       : CANOES DU MARAIS 
18H00-19H00 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)
21H30-23H30 : KARAOKE EN JUST DANCE DISCO

woensdag 21 augustus 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H00       : CLOWN PISKITO
14H00-18H00 : TOERNOOI PETANQUE (INSCHRIJVEN EN BETALEN BIJ DE BAR) 
14H30       : LE GRAND DEFI BIJ HET PARC (PAINTBALL)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR
21H30       : HERMAN DE GOOCHELAAR

donderdag 22 augustus 2019

9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
9H30-10H00  : OCHTENDGYMNASTIEK 
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
16H00-17H30 : VOETBAL +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (PETANQUE)
18H00-19H00 : MINI DISCO (BIJ DE KIDS CLUB)
19H00-19H45 : APERO QUIZZ (BIJ DE BAR)  
21H30       : LOTO

vrijdag 23 augustus 2019

9H30-10H00  : AQUA MOVE
10H30-12H00 : KARTS OVERBOARD ELECTRIKS(TENNIS VELD)
10H30-12H00 : KIDS CLUB (4 TOT 12 JAAR) 
12H30-13H00 : WEEKELIJKSE FOTO'S (BIJ DE BAR)
16H00-17H30 : MOLKI EN PALET +12JAAR (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR) 
16H00-17H30 : KIDS SPORT -12JAAR (PING PONG MET JE HANDEN)
21H30-23H30 : MAESTRIAS

zaterdag 24 augustus 2019

9H00-10H00  : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
19H00-20H00 : DUIKEN IN HET ZWEMBAD (INSCHRIJVEN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
21H30       : VERKLEED PARTY

zondag 25 augustus 2019
10H00       : ORELIE BALLOON (SCHMINK en BALLON)
12H30     : WELKOMS DRANKJE
16H00-17H30 : SPEURTOCHT
19H00-20H00 : APERO QUIZZ 
21H30       : SABOR LATINO
 
maandag 26 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (RESERVEREN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
10H30-12H00 : KIDS CLUB
10H30-12H00 : GIGANTISCH BILLARD FOOTBALL
14H00       : LE GRAND DEFI AU PARC (KLIMBOS) 
16H00-17H30 : BEACH VOLLEYBALL
18H00-19H00 : MINI DISCO
21H30       : DANCE COUNRTY
 
dinsdag 27 augustus 2019
9H00        : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
10H30-12H00 : BOASTER ELECTRIKS
16H00-17H30 : OUTSIDE GAMES 
16H00       : CANOES DU MARAIS 
21H30-23H30 : MUSIC BOX
 
woensdag 28 augustus 2019
14H30       : LE GRAND DEFI AU PARC (PAINTBALL)
14H00-18H00 : PETANQUE
21H30       : DOCUMEMENTAIRE FILM (OVER EEN GEZIN OP DE CAMPING)
 
donderdag 29 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (RESERVEREN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
9H00-10H00  : ATELIER BIEN ETRE (BIJ DE KIDS CLUB)
10H30-12H00 : KIDS CLUB
16H00-17H30 : SPORTS GAMES
18H00-19H00 : MINI DISCO
21H30-23H30 : COCKTAIL BAR DISCO
 
vrijdag 30 augustus 2019
9H30-10H00  : OCHTEND GYMNASTIEK
10H30-12H00 : KIDS CLUB
16H00-17H30 : OUTSIDE GAMES
19H00       : APERO QUIZZ
21H00       : GEZELSCHAPS SPELLETJES
 
zaterdag 31 augustus 2019
9H00-10H00  : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (RESERVEREN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)
19H00-20H00 : DUIKEN MET GASFLESSEN IN HET ZWEMBAD (RESERVEREN BIJ DE BAR, TEGEN BETALING)

 

 

 

2018 Seizoen

Wednesday 4 th July 2018

10:00-11:30 : KIDS CLUB

2:00-3:30 : Colour scavenger hunt

6:30-7:15 : Mini disco

Thursday 5th July 2018

10:00-11:30 : Kids club

2:00-3:30 : An activity with Tipy

6:30-7:15 : Mini Disco

Friday 6 th July 2018

10:00-11:30 : Kids club

2:00-3:30 : A game- Waterwall

4:00 / 8:00 : Football World Cup

6:30-7:15 : Mini Disco

Saturday 7th July 2018

4:00 / 8:00 : Football World Cup
6:30      : Mussels and french fries evening in the restaurant 

Sunday 8th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB & FACE PAINTING
12H30 WELCOME DRINK
14H-15H00 PING PONG
18:30-19:15 mini disco/theatER
AMAURY AND ELODIE

Monday 9th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 VOLLEY BALL
18:30-19:15 mini disco/theatER
RECH JUNIORS

Tuesday 10th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 FOOTBALL
18:30-19:15 mini disco/theatER
FOOTBALL/DANCE

Wednesday 11th July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 SPLASH BINGO
18:30-19:15 mini disco/theatER
FOOTBALL

Thursday 12TH July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
14H-15H00 BASKET BALL
15H-17H tHE BIG CHALLENGE
18:30-19:15 mini disco/theatER
CAMPING ENTERTAINMENT

Friday 13 July 2018
10h00-11h30 KIDS CLUB
SHOW
14H-15H00 boules
18:30-19:15 mini disco/theatER
CABERET

Saturday 14th July 2018

EVERY SATURDAY MUSSELS AND FRENCH FRIES DINNER (BOOKING AT THE RESTAURANT)

 FIREWORKS NIGHT AT SAINT GILLES AND AT SION SUR L'OCEAN

Sunday 15th July 2018
10 -11:30 AM: BIOCHEF & FACE PAINTING
12:30 AM : WELCOME DRINK
2 - 3 PM : FOOTBALL TOURNAMENT
5 PM : WORLD CUP FINAL
6.30 - 7.15 PM : FOOTBALL QUIZ
9.15 PM PARTY
Monday 16th July 2018
10 -11:30 AM : CHOCOLATE CLOWN
10 AM : SCUBA DIVING (PAY)
2 - 4 PM : PING PONG TOURNAMENT 
2.30 PM : THE BIG CHALLENGE (PAY)
2 - 6 PM : PETANQUE EVENING (PAY)
6.30 - 7.15 PM : MINI DISCO/tHEATRE & BLIND TEST
9.15 PM : HERMAN
Tuesday 17th July 2018
10-11:30 AM : CHILDREN'S THEATRE
10-11 AM: REVEIL AQUATIQUE 
2 - 4 PM : VOLLEY BALL & TENNIS 
4.30 PM : CANOEING (PAY)
9.15 PM : SHOW "OHANNA"
Wednesday 18th July 2018
10-11:30 AM : KIDS CLUB
10-11 AM : REVEIL AQUATIQUE 
2 - 4 PM: BASKET BALL 
3 PM : PAINTBALL THE BIG CHALLENGE (PAY)
6.30 - 7.15 PM: MINI DISCO/THEATRE & BLIND TEST SPECIAL 80'S
9.15 PM : KARAOKE DANCE
Thursday 19TH July 2018
10-11:30 AM : KIDS CLUB
2 - 3 PM : TREASURE HUNT
6.30-7.15 PM : kIDS TALENT SHOW
9.15 PM : CAMPSITE ENTERTAINMENT-DISCO
Friday 20TH July 2018
10-11:30 AM : KART OVERBOARD
10-11 AM : REVEIL AQUATIQUE 
2 - 5 PM : TABLE FOOTBALL TOURNAMENT 
3 PM : SHOW
6.30 - 7.15 PM : MINI DISCO/ THEATRE
5.30 - 6.30 PM : ZUMBA (TERRASSE BAR)
9.15 PM: IAN SCOTT

Zondag 22 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00-18:00 : X-TREM
14:00       : KINDER BASKETBAL
21:15       : TRACKLIST
Maandag 23 Juli 2018
10:00-12:30 : SPEL (BAR)
10:00       : DUIKEN (BETALEN)
14:00       : OLYMPISCHE SPELEN IN KOPPELS
21:15       : SHOWYS
Dinsdag 24 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : VOETBAL & KINDER VOETBAL
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:00       : MASTER CHEF
21:15       : LOTO
Woensdag 25 Juli 2018
10:00-11:30 : BIOCHEF
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00-16:00 : SCHAT JACHT
15:00       : PAINTBAL DE GROTE UITDAGING (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
18:30-19:30 : BLINDE TEST VERSIE 80'S
21:15       : BANC D'ESSAI
Donerdag 26 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
14:00-15:00 : PING PONG & KINDER PING PONG
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : MAESTRIAS
Vrijdag 27 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00-18:00 : F1 SIMULATIE
14:00       : VOLLEYBAL 
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
18:30-19:30 : BLINDE TEST VERSIE FILMS & SERIES 
21:15    

Zaterdag 28 Juli 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)

Zondag 29 Juli 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00-18:00 : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : LADY SWING  

Maandag 30 Juli 2018
10:00-12:00 : DE GROTE UITDAGING (BETALEN) (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
10:00-11:30 : KIDSCLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : BASE-BAL
18:30-19:30 : ALGEMENE KENNIS QUIZ (PRIJS TE WINNEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       : IAN SCOTT

Dinsdag 31 Juli 2018
10:00-11:30 : GO KARTING
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : LOUP GAROU
14:00-15:30 : KIDS CLUB
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : TROPICAL SHOW

Woensdag 1 AUGUSTUS 2018
10:00-11:00 : BOOSTER ELECTRIKS
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00-16:00 : MOLKI ET PALET
15:00       : PAINTBAL DE GROTE UITDAGING (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
18:30-19:30 : ALGEMENE KENNIS QUIZ (PRIJS TE WINNEN)
21:15       : SABOR LATINO

Donderdag 2 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
14:00       : BOULES (INSCHRIJVEN EN BETALEN AAN DE BAR) (PRIJS TE WINNEN)
14:00-15:00 : SCHATTEN JACHT
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : DISCO

Vrijdag 3 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : CIRCUIT BILLE
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00       : BASKETBAL
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : FORCE JAZZ

Zaterdag 4 AUGUSTUS 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)
Zondag 5 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00-18:00 : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : LOS SHAMANES
Maandag 6 AUGUSTUS 2018
10:00-12:00 : DE GROTE UITDAGING (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
10:00-11:30 : BIOCHEF
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : LOUP GAROU
14:00       : SCHATTEN JACHT (KIDSCLUB)
18:30-19:30 : ALGEMENE KENNIS QUIZ (PRIJS TE WINNEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       : CABARET PRESTIGE
Dinsdag 7 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : GO KARTING
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : OLYMPISCHE SPELEN (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : SHOWYS
Woensdag 8 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : SCHMINKEN EN BALONNEN KUNSTENAAR
10:00-11:00 : AQUA GYM
14:00       : SHOW VOOR KINDEREN "VALLEE DES TALENTS"
14:00-16:00 : TENNIS EN VOLLEYBAL
15:00       : PAINTBAL DE GROTE UITDAGING (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : JOHNNY
Donderdag 9 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
14:00       : BOULES (INSCHRIJVEN EN BETALEN AAN DE BAR) (PRIJS TE WINNEN)
14:00-15:00 : VOETBAL
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : BINGO
Vrijdag 10 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : CLOWN CONFETTI 
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00       : ULTIEME FRISBEE
18:30-19:30 : BLINDE TEST VERSIE ROCK (PRIJS TE WINNEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : EASY POP

Zaterdag 11 AUGUSTUS 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)

Zondag 12 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
14:00       : BASKETBAL
14:00       : X-TREM
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : TRACKLIST

Maandag 13 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : TOURNICOUETTE
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : VOETBAL
18:00       : MASTERCHEF
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       : MAESTRIAS

Dinsdag 14 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : BOOSTER ELECTRICS
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
14:00       : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : AMAURY ET ELODIE

Woensdag 15 AUGUSTUS 2018
10:00-12:00 : DE GROTE UITDAGING (INSCHRIJVEN EN BETALEN BIJ DE BAR)
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
14:00       : ULTIMATE FRISBEE
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : KARAOKE DANCE

Donderdag 16 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : SCHATTEN JACHT
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : DISCO AVOND

Vrijdag 17 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
14:00       : MOLKI ET PALET
17:30       : ZUMBA
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : HERMAN

Zaterdag 18 AUGUSTUS 2018
MOSSELEN EN FRANSE FRIETJES DINER (RESERVEREN IN HET RESTAURANT)
22:00-1:00  : DISCO AVOND

Zondag 19 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:00 : BIOCHEF
12:30       : WELKOMST DRANKJE
16:00-18:00 : BASKETBAL
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : REACH JUNIORS (CIRCUS)

Maandag 20 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : GROTE HOUTEN SPELLEN
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
16:00-18:00 : VOETBAL TOERNOOI
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER 
21:15       :BANC D'ESSAI (CONCERT)

Dinsdag 21 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : OVERBOARD KART
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
16:00-18:00 : PING PONG TOERNOOI (INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:30       : KANOEN (BETALEN)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : FOAM AVOND

Woensdag 22 AUGUSTUS 2018
10:00-11:00 : AQUA GYM
10:00-11:30 : KIDSCLUB
14:00       : BOULES (INSCHRIJVEN EN BETALEN AAN DE BAR)
14:00-18:00 : GIANT DART
18:30-19:15 : MINI DISCO/ THEATER (KIDS CLUB)
18:30-19:15 : BLIND TEST (AAN DE BAR)
21:15       : OHANNA (CONCERT)

Donderdag 23 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN)
14:00       : SCHATTEN JACHT
16:00-18:00 : MOLLKY EN VENDEEN PALET
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : LOTO

Vrijdag 24 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM 
16:00-18:00 : VOETBAL TOERNOOI
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
18:30-19:15 : BLINDE TEST FILM MUZIEK
21:15       : TRIO L'J (CONCERT)

Zondag 26 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB 
10:00-11:00 : AQUA GYM
12:30       : WELKOMST DRANKJE
16:00-18:00 : PING-PONG TOERNOOI
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB) 
21:15       : TROPICAL SHOW 
Maandag 27 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:30 : GROTE HOUTEN SPELLEN
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:00-18:00 : BASKETBAL 
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : AMAURY ET ELODIE (CONCERT)
Dinsdag 28 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB 
10:00-11:00 : AQUA GYM
16:00-18:00 : VOLLEYBALL
16:30       : CANOEN (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
Woensdag 29 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00-11:00 : AQUA GYM  
10:00-11:30 : BOOSTER ELECTRIKS
14:00       : BOULES TOERNOOI (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15       : KARAOKE DANCE
Donderdag 30 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
10:00       : DUIKEN VOOR BEGINNERS (BETALEN EN INSCHRIJVEN AAN DE BAR)
16:00-18:00 : MOLLKY EN VENDEEN PALET
18:30-19:15 : MINI DISCO/THEATER (KIDS CLUB)
21:15     : LOTO
VRIJTAG 31 AUGUSTUS 2018
10:00-11:30 : KIDS CLUB
16:00-18:00 : WATER POLO
18:30-19:15 : MINI DISCO
21:30       : DISCO AVOND (AU BAR)
2017 Seizoen

Zondag 9/07

  • 10:00 kids club
  • 10:00 aquagym
  • 12:30 welkoms drink
  • 15:00 ping pong
  • 19:30 Spelletjes voor de tieners
  • 21:30 Amaury et Elodie

Maandag 10/07

  • 10:00 Charly Clown
  • 10:00 Duik initiatie
  • 13:45 Bomen parcours
  • 15:00 Schminken
  • 21:30 Cabaret prestige

Dinsdag 11/07

  • 10:00 Aquagym
  • 14:00 Petanque toernooi
  • 16:10 Kano varen
  • 19:30 Minidisco
  • 21:30 Banc d'essai

Woensdag 12/07

  • 10:00 kids club
  • 10:00 aquagym
  • 15:00 Schminken
  • 15:00 paintball
  • 21:30 Quiz

Donderdag 13/07

  • 10:00 Booster
  • 10:00 Duik initiatie
  • 15:00 Voetbal toernooi
  • 17:30 Zumba
  • 19:30 Minidisco
  • 21:30 Hermann

Vrijdag 14/07

  • 10:00 Kart/Go-Cars
  • 10:00 Aquagym
  • 15:00 Ganzen spel
  • 21:30 Vuurwerk

Zaterdag 15/07

  • 10:00 Duik initiatie

Zondag 23 juillet 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Kids Club
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Masterchef (via inschrijving)
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Iann Scott

Maandag 24 juillet 2017

  • 10:00h : Gibrouille et Tournic
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Kids Club
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Circofolies

Dinsdag 25 juillet 2017

  • 10:00h : Schminken
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Basketbal toernooi ( vanaf 12 jaar)
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 21:30h : Karaoké Just Dance

Woensdag 26 juillet 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 21:30h : Lady Swing

Donderdag 27 juillet 2017

  • 10:00h : Boosters
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Club
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:00h : schminken
  • 20:30h : Minidisco
  • 21:00h : Verkleed party

Vrijdag 28 juillet 2017

  • 10:00h : Kart
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach Volley (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Kids Club
  • 21:30h : Lee Roy King

Zaterdag 29 Juillet 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 30 Juli 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Biochef
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Lady & Gentleman

Maandag 31 Juli 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 19:30h : Minidisco
  • 21:30h : Showys

Dinsdag 1 Augustus 2017

  • 10:00h : Maquillage
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Kids Club
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Transformistes Maestrias

Woensdag 2 Augustus 2017

  • 10:00h : Showkids
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 21:30h : Karaoke Just Dance

Donderdag 3 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Beachvolley ( vanaf 12 jaar)
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:00h : Loto

Vrijdag 4 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Basketball toernooi(vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Maquillage
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Tracklist

Zaterdag 5 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 6 Augustus 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Charly Clown
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 17:30h : Zumba
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Antigravity

Maandag 7 Augustus 2017

  • 10:00h : Schminken
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Mini voetbal
  • 15:00h : Capture the flag
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Iann Scott

Dinsdag 8 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach volleyball
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 18:30  : Masterchef
  • 21:30h : lady Swing

Woensdag 9 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids club
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Quiz
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Duo ALysa

Donderdag 10 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Basketball
  • 15:00h : Kids club
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 21:30h : Quiz

Vrijdag 11 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Schminken
  • 15:00h : Kids Sport
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Six All

Zaterdag 12 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 13 Augustus 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Gibrouille & Tournic
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : Kids club
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Lee roy king

Maandag 14 Augustus 2017

  • 10:00h : Biochef
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Tafelvoetbal
  • 15:00h : Peking express
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Hermann

Dinsdag 15 Augustus 2017

  • 10:00h : Ballonnen Spektakel
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach volleyball
  • 15:00h : Ballonnen spekakel 'The show'
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 19:30  : Minidisco
  • 21:30h : Karaoke just dance Disco

Woensdag 16 Augustus 2017

  • 10:00h : Grand défi Lasergame
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Quiz
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Showys

Donderdag 17 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Basketball
  • 15:00h : Schattenzoektocht
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:00h : Bingo

Vrijdag 18 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids Club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Football Chinois
  • 15:00h : Kids Sport
  • 19:30h : Mini Disco
  • 21:30h : Stars de demain

Zaterdag 19 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Zondag 20 Augustus 2017

  • 10:00h : Aquagym
  • 10:00h : Kids club
  • 12:30h : Welkomst drankje
  • 15:00h : Ping Pong (vanaf 12 jaar)
  • 15:00h : UNO
  • 18:00h : Journée d'integration
  • 21:30h : Amaury et Elodie

Maandag 21 Augustus 2017

  • 10:00h : schminken
  • 10:00h : schattenzoektocht
  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)
  • 14:15h : Accrobranche ( via inchrijving)
  • 15:00h : Tafelvoetbal
  • 15:00h : Peking express
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : césar le clown

Dinsdag 22 Augustus 2017

  • 10:00h : Kids club
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Beach volleyball
  • 15:00h : gezelschapsspelletjes
  • 16:10h : Canoes (via inschrijving)
  • 19:30  : Minidisco
  • 21:30h : Karaoke just dance Disco

Woensdag 23 Augustus 2017

  • 10:00h : kids club
  • 10:00h : Aquagym
  • 14:00h : Pétanques ( via inschrijving)
  • 14:15h : Paintball ( via inschrijving)
  • 15:00h : Kids Quiz
  • 19:00h : Apéro Quiz
  • 21:30h : Cabaret prestige

Donderdag 24 Augustus 2017

  • 10:00h : Booster
  • 10:00h : chinees voetbal
  • 10:00h : Duik Initiatie ( via inschrijving)
  • 15:00h : Basketball
  • 15:00h : maquillage
  • 18:30h : Pedall Boarding ( via inschriving)
  • 19:00h : mini disco
  • 21:30h : QUIZZ

Vrijdag 25 Augustus 2017

  • 10:00h : Kart
  • 10:00h : Aquagym
  • 15:00h : Kids club
  • 15:00h : Kids Sport
  • 19:30h : Apéro quiz
  • 21:30h : Jack pote

Zaterdag 26 Augustus 2017

  • 10:00h : Duik initiatie (via inschrijving)

Sunday 27th August 2017

  • 10   am : Kids club
  • 12:30pm : Welcome Drink
  • 3    pm : Ping Pong Tournament (from 12 years)
  • 9:30 pm : Lady & Gentleman

Monday 28st August 2017

  • 10   am : Scuba Diving (on registration)
  • 10   am : Streching
  • 2:15 pm : Accrobranche (on registration)
  • 3    pm : Chasse aux trésors
  • 7    pm : Min disco
  • 9:30 pm : soirée cocktail

Tuesday 29th August 2017

  • 10   am : Kids Club
  • 3    pm : Beachvolley
  • 4:10 pm : Canoës (on registration)
  • 7:30 pm : Apéro quizz
  • 9    pm : Lotto

Wednesday 30th August 2017

  • 10   am : Aquagym
  • 2    pm : Pétanques ( on registration)
  • 3    pm : Paintball (on registration)
  • 7    pm : Mini disco
  • 9:30 pm : Soirée cocktail

Thursday 31th August 2017

  • 10   am : Kids club
  • 3    pm : Basketball
  • 7:30 pm : mini disco
  • 9:30 pm : Ouizz

Friday 1th September 2017

  • 10   am : Aquagym
  • 3    pm : football
  • 9:30 pm : soirée cocktail

Saturday 2th september 2017

  • 10  am : Scuba diving ( on registration)

 

 

5 GOEDE REDENEN OM EEN CHADOTEL CAMPING TE KIEZEN

Gestion de la page en cours